Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1985

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa IVa
  1. Badlak Piotr
  2. Borowiak Janusz
  3. Braszak Andrzej
  4. Figiel Grzegorz
  5. Grala Adam
  6. Hadrych Roman
  7. Katarzyniak Radosław
  8. Kędzielski Jacek
  9. Klimaszewski Stefan
  10. Kowalczyk Marek
  11. Kowalik Krzysztof
  12. Latański Mirosław
  13. Marciniak Paweł
  14. Miller Józef
  15. Nowak Paweł
  16. Nowicki Marek
  17. Światły Tomasz
  18. Wilanowicz Jarosław
  19. Żaboklicki Jacek
  20. Chojnacka Marzena
  21. Chumieja Agnieszka
  22. Gać Izabela
  23. Grygielska Anna
  24. Jackowska Joanna
  25. Kulawinek Katarzyna
  26. Kuźniar Renata
  27. Łoboz Anna
  28. Markiewicz Krystyna
  29. Niewiadomska Arleta
  30. Oźmińska Ida
  31. Ratajczyk Urszula
  32. Pięta Agnieszka
  33. Sołtysiak Agnieszka
  34. Szweda Ewa
  35. Woźniak Aneta
  36. Wożniak Marzena
    Klasa IVb
  1. Adamczak Robert
  2. Cichecki Wojciech
  3. Cichorski Tomasz
  4. Czuchra Sławomir
  5. Drużbiak Agnieszka
  6. Garncarek Ewa
  7. Jakubczak Magdalena
  8. Janiak Grzegorz
  9. Janiszuk Przemysław
  10. Jankowska Katarzyna
  11. Kalinowska Agata
  12. Klat Lidia
  13. Kos Jacek
  14. Król Zbigniew
  15. Kubisiak Marek
  16. Miśkiewicz Piotr
  17. Pilarska Magdalenu
  18. Plóciennik Marek
  19. Sip Andrzej
  20. Szubert Małgorzata
  21. Wojciechowski Maciej
  22. Wojdak Mirosława
    Klasa IVc
  1. Bartczak Renata
  2. Chojnacka Kamila
  3. Dzbanuszek Jolanta
  4. Figiel Jolanta
  5. Forycka Danuta
  6. Gil Ewa
  7. Grabowski Marek
  8. Jankowska Beata
  9. Kledzik Hanna
  10. Kubiak Elżbieta
  11. Marciniak Beata
  12. Matczak Beata
  13. Mihalska Ewa
  14. Miller Ewa
  15. Pietrzak Gabriela
    Klasa IVd
  1. Bartoszek Aneta
  2. Celer Elżbieta
  3. Chojnacki Piotr
  4. Graczyk Ewa
  5. Kaczmarek Ewa
  6. Kaźmierczk Małgorzata
  7. Misiak Małgorzata
  8. Pillch ElŻbieta
  9. Sobańska Agata
  10. Szumiński Witold
  11. Wieczorek Bogdan
  12. Zimoch Zbyszko
    Klasa IVe
  1. Adamczak Hanna
  2. Biedka Violetta
  3. Dziatkiewicz Wojciech
  4. Miluśki Maciej
  5. Misiewicz Beata
  6. Nowak Katarzyna
  7. Ossowska Elżbieta
  8. Patyna Arkadiusz
  9. Płoneckca Justytna
  10. Polowczyk Wojciech
  11. Rabiega Agata
  12. Szuleta Liliana
  13. Szychalski Piotr
  14. Szymczak Małgorzata
  15. Woźny Pawel
  16. Wroczyński Dariusz
  17. Zakrzewska Agnieszka
f m