Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1983

Powrót do wyboru roczników absolwentów

 

    Klasa IVa
  1. Adamczyk Agata
  2. Alama Małgorzata
  3. Aleksandrzak Agnieszka
  4. Baumgartt Witold
  5. Biskupiak Joannna
  6. Bresch Damian
  7. Buchnajzer Wojciech`
  8. Cichosz Jacek
  9. Chojnacki Robert
  10. Fedorów Bogna
  11. Grzywaczewski Aleksander
  12. Jadwiszczak Grażyna
  13. Jóźwiak Karolina
  14. Kaczmarek Jakub
  15. Krystalski Janusz
  16. Kucab Elzbieta
  17. Łyskawa Sławomir
  18. Mateńko Joanna
  19. Mazurek Ewa
  20. Misztal Grzegorz
  21. Nowak Ewa
  22. Pruchnik Mirosław
  23. Rosiak Beata
  24. Rykowska Małgorzata
  25. Sobolewski Andrzej
  26. Supiński Andrzej
  27. Stasiak Anna
  28. Śmietański Waldemar
  29. Tokarski Arkadiusz
  30. Tomaszewska Magdalena
  31. Trzcińska Iwona
    Klasa IVb
  1. Bagniuk Beata
  2. Bakalarek Bogdan
  3. Biczysko Grzegorz
  4. Bryła Barbara
  5. Grochowski Jacek
  6. Iwanow Izabela
  7. Iwanow Marek
  8. Jankowska Jonnna
  9. Kabziński Jacek
  10. Kałuża Lidia
  11. Kisieliński Piotr
  12. Kubiak Piotr
  13. Marczak Paweł
  14. Mazur Artur
  15. Modzelewski Paweł
  16. Ogrodniczak Izabela
  17. Rubińska Agata
  18. Śmielecka Dorota
  19. Sabczak Dariusz
  20. Sobczak Anna
  21. Sowińska Krystyna
  22. Szambelean Dariusz
  23. Szczepanowska Ewa
  24. Szymczak Aneta
  25. Wieczorek Grzegorz
  26. Wilkowiecki Paweł
  27. Wiśniewski Andrzej
  28. Witczak Elżbieta
    Klasa IVc
  1. Bartosiak Paweł
  2. Bednarczyk Beata
  3. Czerniak Anna
  4. Drapińska Krystyna
  5. Dziedzic Anna
  6. Gabryniak Beata
  7. Gajdziak Malgorzata
  8. Galubińska Małgorzata
  9. Grzebieluch Eryka
  10. Haładyn Ewa
  11. Horodek Iwona
  12. Kaczyńska Izabella
  13. Kaczmarek Teresa
  14. Karczewski Tadeusz
  15. Kulińska Iwona
  16. Kołodziej Aneta
  17. Kowalczyk Ewy
  18. Kowalczyk Włodzimierz
  19. Lasota Aleksandra
  20. Maciejczyk Piotr
  21. Mikołajczyk Danuta
  22. Musiał Małgorzata
  23. Pietrowski Mariusz
  24. Ptak Ewa
  25. Ratajczyk Urszula
  26. Redes Grażyna
  27. Rogacka Violetta
  28. Rychel Aneta
  29. Stasiak Alina
  30. Szwajda Aneta
  31. Szymańska Agnieszka
    Klasa IVd
  1. Brodala Ewa
  2. Drużbiak Tomasz
  3. Filipowicz Grzegorz
  4. Gołębiewska Małgorzata
  5. Janiak Arkadiusz
  6. Jankowska Izabela
  7. Kaczkowska Renata
  8. Korzeniowska Justyna
  9. Kałużna Marzena
  10. Rubas Krzysztof
  11. Skowroński Grzegorz
  12. Szymczak Artur
  13. Wyrwas Danuta
f m