Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1973

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa IVa
  1. Adamczewska Bożena
  2. Aulich Ewa
  3. Balaska Urszula
  4. Bartczak Karolina
  5. Dymkowska Magdalena
  6. Ficner Tadeusz
  7. Grenda Małgorzata
  8. Jaworowicz Barbara
  9. Kacprzak Marianna
  10. Kaczmarek Barbara
  11. Kaczmarek Małgorzata
  12. Kostańska Maria
  13. Kraszkiewicz Maria
  14. Kulczyńska Małgorzata
  15. Lemańska Danuta
  16. Lewicka Daria
  17. Łuczak Anna
  18. Makowska Anna
  19. Mencel Maria
  20. Michalak Elżbieta
  21. Pasternak Elżbieta
  22. Paszkiewicz Anna
  23. Pełka Aleksandra
  24. Pietrzak Grażyna
  25. Pisarska Alina
  26. Rutkowska Alicja
  27. Sawicka Jolanta
  28. Siciarek Alicja
  29. Steczek Anna
  30. Streker Elżbieta
  31. Szkudlarek Danuta
  32. Tabaka Krystyna
  33. Zaremba Jolanta
  34. Zdyb Wiesława
    Klasa IVb
  1. Andrzejewska Teresa
  2. Ast Elżbieta
  3. Gromada Stanisław
  4. Klimas Barbara
  5. Kowalczyk Eugeniusz
  6. Krzewska Jadwiga
  7. Kubiak Teresa
  8. Kuświk Andrzej
  9. Kwaśniewski Piotr
  10. Leśniak Alicja
  11. Marek Wiesław
  12. Matysiak Jolanta
  13. Mączyński Krzysztof
  14. Mikołajczyk Bożena
  15. Pachulska Maria
  16. Petrykowski Sławomir
  17. Przybyłek Regina
  18. Rażniewska Maria
  19. Skulimowska Anna
  20. Suda Barbara
  21. Szulc Joanna
  22. Świerk Marek
  23. Trawkowska Wiesława
  24. Wojtczak Lidia
  25. Zdobych Maria
    Klasa IVc
  1. Janiczak Grażyna
  2. Kędzierski Roman
  3. Kulesza Grażyna
  4. Kupaj Urszula
  5. Machała Mariola
  6. Namysłowska Ewa
  7. Nowak Teresa
  8. Pietras Teresa
  9. Przybylski Tadeusz
  10. Rybak Anna
  11. Samolewska Ewa
  12. Tylczyńska Jadwiga
  13. Wróblewska Jolanta
  14. Waszczyńska Krystyna
    Klasa IVd
  1. Antoniak Irena
  2. Ceglarek Danuta
  3. Cicha Marianna
  4. Dolat Danuta
  5. Duras Alicja
  6. Jaroszuk Barbara
  7. Jasińska Joanna
  8. Jędrusiak Maria
  9. Kosińska Anna
  10. Kostera Wiesław
  11. Maciołek Urszula
  12. Mikołajczyk Krystyna
  13. Mikuła Grażyna
  14. Orańska Jolanta
  15. Suchecka Elżbieta
  16. Szukalska Zdzisława
  17. Walczak Barbara
  18. Wróblewska Elżbieta
    Klasa IVe
  1. Bury Barbara
  2. Chojak Andrzej
  3. Cichecka Iwona
  4. Cichecki Jerzy
  5. Czołnik Zbigniew
  6. Doruch Eugeniusz
  7. Gałczyńska Elżbieta
  8. Górowska Ewa
  9. Jesion Danuta
  10. Jeżyk Małgorzata
  11. Kaczmarek Elżbieta
  12. Karolak Grażyna
  13. Kołodziej Andrzej
  14. Lipińska Maria
  15. Mickiewicz Alicja
  16. Moos Maria
  17. Nigbor Danuta
  18. Nowak Anna
  19. Nowakowski Marek
  20. Olszewska Danuta
  21. Pastuszek Elżbieta
  22. Roszak Bogdan
  23. Rubiński Marek
  24. Siarkiewicz Henryk
  25. Siarkiewicz Helena
  26. Skonieczny Mirosław
  27. Stradomska Krystyna
  28. Szóstak Maria
  29. Szymczak Zbigniew
  30. Tomczak Jacek
  31. Wojtulewicz Piotr
  32. Wolniarczyk Józef
f m