Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1971

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa IVa
  1. Bielawska Krystyna
  2. Derbin Anna
  3. Fęcke Wanda
  4. Gdowska Barbara
  5. Głowacka Iwona
  6. Głowińska Krystyna
  7. Grzesiak Marek
  8. Jacewicz Anna
  9. Janczak Hanna
  10. Janczak Lech
  11. Janowski Zbigniew
  12. Kłysz Krzysztof
  13. Kopczyńska Maria
  14. Kowalczyk Bożena
  15. Kozel Elżbieta
  16. Kurdwanowska Emilia
  17. Marciniak Józef
  18. Pudłowski Grzegorz
  19. Redo Krzysztof
  20. Różańska Bogusława
  21. Rudowicz Aneta
  22. Sawicka Maria
  23. Stachowska Teresa
  24. Sudolska Maria
  25. Śmiłowska Urszula
  26. Trzcińska Aleksandra
  27. Wysocka Anna
    Klasa IVb
  1. Bochen Róża
  2. Buda Łucja
  3. Gałka Grażyna
  4. Gałka Jolanta
  5. Klimaszewska Jadwiga
  6. Kołowrotkiewicz Danuta
  7. Kosmowska Wiesława
  8. Król Ewa
  9. Mikuła Henryka
  10. Nowacka Maria
  11. Nowak Elżbieta
  12. Przybyłek Bernarda
  13. Wajntrit Halina
  14. Wąsik Elżbieta
  15. Wiśniewska Maria
  16. Witczak Elżbieta
    Klasa IVc
  1. Chudaś Anna
  2. Cozaś Andrzej
  3. Gaweł Halina
  4. Golanowski Andrzej
  5. Gołaszewska Elżbieta
  6. Jackiewicz Stanisław
  7. Lament Anna
  8. Mikołajczyk Zbigniew
  9. Pytliński Tomasz
  10. Rozbiegała Krzysztof
  11. Stefanowicz Maciej
  12. Szymandera Jan
  13. Śledź Danuta
  14. Wdowczyk Zbigniew
  15. Wytych Anna
    Klasa IVd
  1. Baranek Andrzej
  2. Bartczak Grażyna
  3. Bednarek Małgorzata
  4. Ciupek Krzysztof
  5. Chwilczyńska Małgorzata
  6. Domagała Kazimierz
  7. Fetter Małgorzata
  8. Frankiewicz Anna
  9. Garczarek Maria
  10. Kaźmierska Elżbieta
  11. Kębłowska Barbara
  12. Kępa Teresa
  13. Kłosowska Anna
  14. Krawczyńska Jolanta
  15. Kubiak Monika
  16. Kurek Waldemar
  17. Kurowski Krzysztof
  18. Lichocińska Maria
  19. Miklas Andrzej
  20. Olszyna Wojciech
  21. Rzadkowska Grażyna
  22. Sobocka Elżbieta
  23. Sobkowicz Błażej
  24. Sokalski Zbigniew
  25. Suda Hanna
  26. Sypniewska Danuta
  27. Szyler Ewa
  28. Wawrzyniak Marek
  29. Woch Andrzej
  30. Wolf Elżbieta
  31. Wypych Jerzy
  32. Zabielski Jacek
f m