Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1969

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa XIa
  1. Badlak Małgorzata
  2. Baron Maria
  3. Binek Anna
  4. Chodakowska Elżbieta
  5. Domżal Anna
  6. Fibiger Ewa
  7. Galant Maria
  8. Głowinkowska Teresa
  9. Górnicka Małgorzata
  10. Hofmańska Aleksandra
  11. Iżewska Jolanta
  12. Józefiak Anna
  13. Kamińska Anna
  14. Karaczewska Barbara
  15. Kardolińska Krystyna
  16. Kijanowska Joanna
  17. Kostańska Janina
  18. Kowalska Jadwiga
  19. Kozanecka Aleksandra
  20. Kubis Maria
  21. Miklas Marianna
  22. Moskowa Grażyna
  23. Nowacka Ewa
  24. Nowak Ewa
  25. Nurkowska Ewa
  26. Pastuszek Ewa
  27. Piotrowska Anna
  28. Pogorzelec Halina
  29. Rokicka Grażyna
  30. Różanek Teresa
  31. Rzadkowska Marta
  32. Siarkiewicz Anna
  33. Skraburska Krystyna
  34. Smolis Alicja
  35. Spież Maria
  36. Surmanowicz Grażyna
  37. Szumigalska Joanna
  38. Tarnowska Danuta
  39. Tworkiewicz Danuta
  40. Walisiak Elżbieta
  41. Wałczyńska Barbara
  42. Zalewska Maria
    Klasa XIb
  1. Adamkiewicz Henryka
  2. Białas Anna
  3. Bystrzycka Jadwiga
  4. Czerwińska Alicja
  5. Dąbrowska Maria
  6. Duras Barbara
  7. Górska Anna
  8. Jakubczak Krystyna
  9. Karpała Halina
  10. Kaźmierczak Barbara
  11. Kołodziejczyk Anna
  12. Kott Jolanta
  13. Koralewska Genowefa
  14. Krawczyk Bożena
  15. Kurzawa Barbara
  16. Mencel Krystyna
  17. Mikołajczyk Barbara
  18. Mikuła Danuta
  19. Musiałek Teresa
  20. Nowaczyk Elżbieta
  21. Pejaś Irena
  22. Piasecka Maria
  23. Polaszewska Ludwika
  24. Samulak Krystyna
  25. Smuś Zofia
  26. Szczepańska Zofia
  27. Szewczyk Elżbieta
  28. Szymczak Anna
  29. Tatar Teresa
  30. Tomaszewska Elżbieta
  31. Wrzesińska Maria
  32. Zdyb Alina
    Klasa XIc
  1. Bach Wiesława
  2. Balcerzak Grażyna
  3. Bednarek Maria
  4. Bonusiak Barbara
  5. Borowska Mirosława
  6. Buda Jadwiga
  7. Celej Kinga
  8. Darmoszan Liliana
  9. Dubrowska Danuta
  10. Durska Mirosława
  11. Dziedzic Urszula
  12. Gałczyńska Janina
  13. Głuszyńska Alicja
  14. Grzmilas Ewa
  15. Henczel Violetta
  16. Janiak Urszula
  17. Kasprzak Hieronima
  18. Kliber Dorota
  19. Koszyczarek Grażyna
  20. Kotlarska Bożena
  21. Morawińska Maria
  22. Moazer Iwona
  23. Neweta Anna
  24. Piękna Maria
  25. Podemska Bronisława
  26. Raczkowska Krystyna
  27. Raszewska Maria
  28. Sobczak Danuta
  29. Sobusiak Anna
  30. Szymczak Ewa
  31. Wierzbicka Krystyna
  32. Wróblewska Grażyna
    Klasa XId
  1. Bogacz Anna
  2. Borowska Danuta
  3. Cicha Elżbieta
  4. Cybulska Danuta
  5. Fijałkowska Anna
  6. Filar Bogdana
  7. Gelner Jadwiga
  8. Golanowska Wiesława
  9. Grajek Anna
  10. Gralńska Elżbieta
  11. Izdebska Krystyna
  12. Janiak Grażyna
  13. Juszczak Barbara
  14. Kominowska Maria
  15. Kujawińska Urszula
  16. Lipka Anna
  17. Lefik Danuta
  18. Lisiecka Arleta
  19. Ławecka Bożena
  20. Łaźna Jadwiga
  21. Mazan Elżbieta
  22. Monasterska Ewa
  23. Mikołajczyk Aleksandra
  24. Orłowska Aldona
  25. Piłacińska Gabriela
  26. Płucienniczak Anna
  27. Popielas Bożena
  28. Przybylska Grażyna
  29. Ratyńska Wanda
  30. Sawicka Elżbieta
  31. Sergiejew Maria
  32. Sołtysiak Maria
  33. Wawrzyniak Krystyna
  34. Wiśniewska Anna
  35. Wojtczak Izabela
  36. Wolf Eugenia
  37. Zacharzewska Łucja
f m