Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1966

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa XIa
  1. Andrzejewska Agnieszka
  2. Bednarczyk Barbara
  3. Bednarczyk Ewa
  4. Duszyńska Halina
  5. Garczarska Wiesława
  6. Grzechowiak Aleksandra
  7. Gwizdała Elżbieta
  8. Krzyżanowska Zofia
  9. Kucińska Alicja
  10. Matera Iwona
  11. Matusiak Elżbieta
  12. Michera Lidia
  13. Mikołajczyk Anna
  14. Nowak Agnieszka
  15. Olejniczak Wiesława
  16. Owczarek Alicja
  17. Oźmina Jolanta
  18. Pawłowicz Ewa
  19. Sipka Lucyna
  20. Skrzypek Halina
  21. Sobocka Teresa
  22. Strzłka Janina
  23. Szermer Maria
  24. Wałęsiak Jadwiga
  25. Wąchała Jadwiga
  26. Wilczyńska Tresa
    Klasa XIb
  1. Andrzejewska Elżbieta
  2. Chorzelewska Irena
  3. Dolata Helena
  4. Domagała Maria
  5. Duża Helena
  6. Funtowicz Irena
  7. Gmerek Teresa
  8. Goździewicz Anna
  9. Grabarczyk Maria
  10. Grala Anna
  11. Kalinowska Maria
  12. Kaźmierczak Henryka
  13. Kulik Józefa
  14. Kurek Barbara
  15. Marucha Teresa
  16. Mróz Anna
  17. Przybył Łucja
  18. Rudowicz Barbara
  19. Smuś Daniela
  20. Sniak Maria
  21. Starosta Bożena
  22. Szczepaniak Anna
  23. Szulte-Nele Krystyna
  24. Tatar Waleria
  25. Tomczyk Stanisława
  26. Wągrowska Teresa
  27. Wojtaszczyk Bożena
  28. Wojtczak Halina
  29. Ząbczńska Krystyna
  30. Zimniak Ewa
    Klasa XIc
  1. Błaszczyk Marianna
  2. Bryja Krystyna
  3. Chenczke Anna
  4. Czarnojańczyk Krystyna
  5. Dąbrowska Barbara
  6. Gola Krystyna
  7. Ignaczak Władysława
  8. Imirowicz Grażyna
  9. Jeziorska Barbara
  10. Kałużna Bogumiła
  11. Konopa Longina
  12. Leśniczak Barbara
  13. Marszał Mirosława
  14. Michalska Irena
  15. Nezwal Grażyna
  16. Nogaj Liliana
  17. Siarkiewicz Teresa
  18. Siekańska Jadwiga
  19. Sypuła Elżbieta
  20. Szambelan Teodora
  21. Tarchalska Anna
  22. Walasz Wiesława
  23. Walaszczyk Zofia
  24. Wróblewska Zenona
  25. Wysogląd Małgorzata
  26. Żarnecka Lucyna
    Klasa XId
  1. Bącler Irena
  2. Brodziak Maria
  3. Górecka Maria
  4. Jabłońska Krystyna
  5. Janczak Daniela
  6. Janiak Barbara
  7. Kaźmierska Stanisława
  8. Klaska Halina
  9. Konopińska Krystyna
  10. Kostrzewa Elżbieta
  11. Krause Barbara
  12. Krenc Ewa
  13. Kugler Wanda
  14. Landowska Maria
  15. Masztalerz Elżbieta
  16. Miklas Daniela
  17. Mosica Krystyna
  18. Owczarek Jadwiga
  19. Pipia Krystyna
  20. Popłowska Elżbieta
  21. Pośpiech Halina
  22. Raczkowska Irena
  23. Rybarczyk Iwona
  24. Sibińska Krystyna
  25. Suska Janina
  26. Szuławy Bożena
  27. Szurczak Irena
  28. Tylkowska Aleksnadra
  29. Wiśniewska Krystyna
  30. Włodarczyk Teresa
  31. Woźna Stanisława
  32. Woźniak Ewa
  33. Wróblewska Teresa
  34. Ziarkowska Krystyna
    Klasa XIe
  1. Balcerzyk Alina
  2. Boroń Elżbieta
  3. Cyl Halina
  4. Dobrowolska Mirosława
  5. Drynda Elżbieta
  6. Górska Halina
  7. Grabowska Maria
  8. Habelska Barbara
  9. Janczak Maria
  10. Kalksztejn Anna
  11. Kęsik Henryka
  12. Kolanowska Łucja
  13. Krawczyk Janina
  14. Kowalska Łucja
  15. Krzyżanowska Teresa
  16. Markiewicz Jolanta
  17. Perska Jadwiga
  18. Przybyła stefania
  19. Pyszel Danuta
  20. Siwińska Joanna
  21. Skrzycka Krystyna
  22. Skrzypek Maria
  23. Słomian Halina
  24. Sukienniczak Maria
  25. Szcześniak Anna
  26. Wojtysiak Alicja
  27. Ujazdowska Bożena
  28. Wróbel Mirosława
  29. Zakrzewska Barbara
f m