Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Skład 2012/2013

SKŁAD CHÓRU „KOPERNIK” 2012/2013

Prezes I semestr: Agata Wawrzyniak (III C)
Prezes II semestr: Wojciech Piotrowski (II A)
Wiceprezes I semestr: Norbert Boguszewski (III B¹)
Wiceprezes II semestr: Karol Nowacki (II B¹)
Gospodyni II semestr: Paulina Żebrowska (II D)
Kronikarz: Oliwia Nowicka (III A¹)
 

KLASY PIERWSZE

001. Białożyt Michał (I B¹)
002. Drewniak Justyna (I B¹)
003. Filipowicz Anna (I B¹)
004. Fornalska Maria (I B¹)
005. Kacperska Marta (I B¹)
006. Klimaszewska Beata (I B¹)
007. Kozak Anna (I B¹)
008. Sobecki Adam (I B¹)
009. Stasiak Michał (I B¹)
010. Stroiwąs Klaudia (I B¹)
011. Tomczyk Kinga (I B¹)
012. Urbańska Maria (I B¹)
013. Bartoszek Joanna (I B²)
014. Benedyczak Adam (I B²)
015. Ceroń Daniel (I B²)
016. Grygielski Adam (I B²)
017. Korycki Michał (I B²)
018. Kozłowski Michał (I B²)
019. Nijak Norbert (I B²)
020. Perz Bartosz (I B²)
021. Przygodzka Michalina (I B²)
022. Zieliński Kacper (I B²)
023. Buchnajzer Nina (I C)
024. Majtas Aleksandra (I C)
025. Malinowska Paulina (I C)
026. Sosińska Dominika (I C)
027. Rykowska Ewa (I C)
028. Szydłowska Barbara (I C)
029. Balcer Konstancja (I D)
030. Bilska Magdalena (I D)
031. Michalak Katarzyna (I D)
032. Nykiel Hanna (I D)
033. Sobczak Marta (I D)
034. Tondowska Dorota (I D)
035. Zasiadła Marta (I D)
036. Gebel Kinga (I F)
037. Stacherzak Justna (I F)
038. Szymaniak Ewelina (I F)
039. Krawczyk Mateusz (I G¹)
040. Porzucek Andrzej (I G¹)
041. Strzelec Jakub (I G¹)
042. Wojtaszek Hubert (I G¹)
043. Tyc Kinga (I G²)
044. Wałoszek Marta (I G²)
045. Wielgocka Natalia (I G²)

KLASY DRUGIE

046. Piotrowski Wojciech (II A)
047. Grochulska Weronika (II B¹)
048. Jackowski Robert (II B¹)
049. Łużyńska Klaudia (II B¹)
050. Nowacki Karol (II B¹)
051. Różański Tomasz (II B¹)
052. Sowa Łukasz (II B¹)
053. Baran Aleksandra (II B²)
054. Bewziuk Marcin (II B²)
055. Buchnajzer Jakub (II B²)
056. Czubocha Tomasz (II B²)
057. Krzysiak Jakub (II B²)
058. Lewandowska Katarzyna (II B²)
059. Woźna Katarzyna (II B²)
060. Żebrowska Anna (II B²)
061. Chmielewska Łucja (II C)
062. Ubych Seweryn (II C)
063. Wojtczak Karolina (II C)
064. Zabawa Katarzyna (II C)
065. Antczak Paulina (II D)
066. Dulas Agnieszka (II D)
067. Żebrowska Paulina (II D)
068. Bednarek Magdalena (II F)
069. Cieślak Katarzyna (II F)
070. Karpiński Maciej (II F)
071. Korczyńska Paulina (II F)
072. Menkina Mateusz (II F)
073. Prętczyńska Natalia (II G)
074. Włódarczyk Joanna (II G)

KLASY TRZECIE

075. Nowicka Oliwia (III A¹)
076. Polak Julia (III A¹)
077. Spychalska Katarzyna (II A¹)
078. Łuczak Michał (III A²)
079. Sobczak Mikołaj (III A²)
080. Boguszewski Norbert (III B¹)
081. Fedorów Zofia (III B¹)
082. Guźniczak Łukasz (III B¹)
083. Kwaśna Natalia (III B¹)
084. Matuszewski Bartosz (III B¹)
085. Sowa Joanna (III B¹)
086. Baldach Tomasz (III B²)
087. Dolacińska Kamila (III B²)
088. Felisiak Małgorzata (III B²)
089. Kaźmierczak Marek (III B²)
090. Królak Sylwia (III C)
091. Marcinkowski Karol (III C)
092. Marek Agata (III C)
093. Rogowska Marta (III C)
094. Wawrzyniak Agata (III C)
095. Kalinowska Anita (III D)
096. Maczasek Olga (III F)
097. Marek Miłosz (III F)
098. Nawrocka Magdalena (III F)
099. Taczała Bartosz (III F)
100. Zgorzelak Aniela (III F)
101. Wojewoda Aleksander (III G)

 

POWRÓT

f m