Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 2005

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IIIa
  1. Borowski Marcin
  2. Bubiński Kamil
  3. Dziedzic Marcin
  4. Figlak Zbigniew
  5. Garncarz Michał
  6. Grzanka Marta
  7. Jabłońska Patrycja
  8. Jaskulska Kinga
  9. Jędrzejewski Tomasz
  10. Kasprzak Edyta
  11. Kasprzak Rafał
  12. Kłos Michał
  13. Kordes Berenika
  14. Kowalski Mateusz
  15. Kowalski Paweł
  16. Kubacki – Gorwecki Konrad
  17. Kukuła Marek
  18. Kwas Mariusz
  19. Liberska Marta
  20. Łuczak Joanna
  21. Pawlak Katarzyna
  22. Poniatowski Damian
  23. Przygodzki Michał
  24. Puchalska Agata
  25. Sobczyk Małgorzata
  26. Soiński Paweł
  27. Strapagiel Andrzej
  28. Strzelczyk Łukasz
  29. Szczepaniak Małgorzata
  30. Utecht Karina
  31. Waszak Agnieszka
  32. Wojtynka Agnieszka
Klasa IIIb
  1. Antczak Mariusz
  2. Beliński Piotr
  3. Buszkiewicz Aldona
  4. Chrzan Maciej
  5. Chudaś Kamil
  6. Drabik Joanna
  7. Filipek Marcin
  8. Górczyńska Marta
  9. Grzegorek Katarzyna
  10. Janczyk Joanna
  11. Kaczmarek Korneliusz
  12. Kilańska Joanna
  13. Kłysz Milena
  14. Kusiński Tomasz
  15. Małecka Paulina
  16. Mazurowska Paulina
  17. Mencel Piotr
  18. Mikołajczyk Karolina
  19. Piorun Przemysław
  20. Plichta Joanna
  21. Pospieszyński Piotr
  22. Proskura Emilia
  23. Słomian Kinga
  24. Stawicki Szczepan
  25. Szulc Piotr
  26. Szuleta Mateusz
  27. Szwankowski Marek
  28. Świątczak Michał
  29. Urbaniak Karolina
  30. Walczyński Karol
  31. Wiśniewska Małgorzata
  32. Wypych Dawid
Klasa IIIc
  1. Balcerzyk Marta
  2. Banach Katarzyna
  3. Giercarz Natalia
  4. Gralka Aleksandra
  5. Grzesiak Katarzyna
  6. Kramarski Adam
  7. Krysztofowicz Justyna
  8. Lejnert Marlena
  9. Łuczak Paulina
  10. Majtas Zofia
  11. Małecka Izabela
  12. Olechny Agnieszka
  13. Salamon Sylwia
  14. Sierakowski Michał
  15. Skrzypińska Karolina
  16. Szczecińska Agata
  17. Urbańska Agata
  18. Wyborna Paulina
  19. Binek Karolina
  20. Cieślik Ewa
  21. Gralińska Katarzyna
  22. Jałowicz Agata
  23. Jaworski Dominik
  24. Jędras Marta
  25. Jędrzejak Klara
  26. Karwasińska Katarzyna
  27. Kraszkiewicz Nina
  28. Mikołajczyk Anna
  29. Noskowska Anna
  30. Nowacka Natalia
  31. Radzion Oriana
  32. Wleklak Katarzyna
Klasa IIId
  1. Bąkowska Justyna
  2. Bielewicz Magdalena
  3. Broniszewska Marta
  4. Cicha Karolina
  5. Dyc Justyna
  6. Filipek Iwona
  7. Fingas Monika
  8. Frydrychowicz Bartosz
  9. Gabryś Paulina
  10. Gajzler Anna
  11. Głowinkowska Julia
  12. Gruszka Dagmara
  13. Grzelak Katarzyna
  14. Janiak Marta
  15. Kania Agnieszka
  16. Krawczyk Eliza
  17. Macińska Maria
  18. Marciniak Ewelina
  19. Marciniak Tomasz
  20. Michera Karolina
  21. Mikołajczyk Małgorzata
  22. Naskrętska Marta
  23. Nowak Olga
  24. Olejnik Anna
  25. Pasierbek Natalia
  26. Rogozińska Kinga
  27. Stefańska Angelika
  28. Szaciłło Anna
  29. Szcześniak Anna
  30. Urbaniak Ewa
  31. Zawadzka Agnieszka
  32. Zdyb Adrianna
Klasa IIIe
  1. Augustyniak Marcin
  2. Banaszkiewicz Judyta
  3. Banaszkiewicz Justyna
  4. Biegański Bartosz
  5. Bochyński Adam
  6. Bzdyrek Kamila
  7. Chudzik Jakub
  8. Dębowiak Łukasz
  9. Dzikowska Magdalena
  10. Graczyk Agnieszka
  11. Gronert Małgorzata
  12. Hoffman Maciej
  13. Karczmarek Olga
  14. Kowalewska Anna
  15. Markiewicz Paulina
  16. Matuszak Andrzej
  17. Mazurek Łukasz
  18. Michalak Joanna
  19. Michaś Magdalena
  20. Minta Waldemar
  21. Musioł Mateusz
  22. Nowicki Tomasz
  23. Nurzyński Piotr
  24. Pietrala Iwo
  25. Plota Justyna
  26. Przybylski Bartosz
  27. Rychter Alicja
  28. Smelczyńska Magdalena
  29. Stanisławski Maciej
  30. Śniegula Ewa
  31. Tęsiorowska Anna
  32. Wardęga Adrian
  33. Wochlik Paulina
Klasa IIIf
  1. Całka Agnieszka
  2. Jankowski Przemysław
  3. Jarus Magdalena
  4. Kubiak Katarzyna
  5. Makowska Aleksandra
  6. Nawrot Michał
  7. Nowakiewicz Barbara
  8. Nowicki Piotr
  9. Papierska Justyna
  10. Pomykała Agnieszka
  11. Spychalski Marek
  12. Starecka Agata
  13. Strączek Paula
  14. Tylus Tomasz
  15. Vogt Joanna
  16. Wilner Aleksander
  17. Buchnajzer Agnieszka
  18. Czarnecka Justyna
  19. Fórmaniak Monika
  20. Hyla Paulina
  21. Ignaczak Anna
  22. Janiak Małgorzata
  23. Jaśkiewicz Karolina
  24. Kwiatkowska Ilona
  25. Lis Emilia
  26. Michalski Adam
  27. Pawlik Rafał
  28. Pogorzelec Estera
  29. Sośnicka Justyna
  30. Szymańska Agata
  31. Tułacz Katarzyna
  32. Tyczyńska Natalia
  33. Wasik Irmina
  34. Wilczyński Karol
  35. Zawadzka Magdalena
Klasa IIIg
  1. Antoniak Mateusz
  2. Bartosik Magdalena
  3. Bączkiewicz Sylwia
  4. Chlasta Monika
  5. Dębowa Katarzyna
  6. Dziubek Kamila
  7. Fibingier Karolina
  8. Górczyńska Monika
  9. Gruszczyńska Justyna
  10. Gułaj Katarzyna
  11. Holajda Katarzyna
  12. Jabłoński Michał
  13. Jagielska Karolina
  14. Jakubczak Anna
  15. Kiszka Jakub
  16. Kubasik Anna
  17. Kuchcicki Jakub
  18. Kukuła Mateusz
  19. Lis Weronika
  20. Pawłowska Anna
  21. Pelc Przemysław
  22. Pilarski Marcin
  23. Płotek Marcin
  24. Przybylski Krzysztof
  25. Rzepka Jakub
  26. Sobczak Elżbieta
  27. Soroczyńska Iwona
  28. Stachowska Anna
  29. Stefanowski Przemysław
  30. Sulwiński Marcin
  31. Szurmińska Monika
  32. Ścibisz Marcin
Klasa IIIh
  1. Adamus Karolina
  2. Far Michalina
  3. Filipowska Barbara
  4. Grotowska Agata
  5. Józefiak Anita
  6. Kurka Grzegorz
  7. Mrowiec Michalina
  8. Nędzewicz Sylwia
  9. Nowicka Natalia
  10. Pawlak Magdalena
  11. Pelc Patrycja
  12. Szwarc Celina
  13. Tomczyk Dawid
  14. Wdowczyk Anna
  15. Wilk Karolina
  16. Wolniak Joanna
  17. Banasiak Anna
  18. Borecki Marcin
  19. Dominiak Bartosz
  20. Dutkowski Łukasz
  21. Jakubowska Magdalena
  22. Jamroziak Paulina
  23. Janicka Katarzyna
  24. Klamycki Krzysztof
  25. Nowacka Aleksandra
  26. Sałek Agata
  27. Sobolewska Maria
  28. Szade Aleksandra
  29. Sztrajt Alicja
  30. Tarnowska Malwina
  31. Tułacz Karolina
  32. Walczak Joanna
  33. Waszak Mateusz
  34. Zimniak Ewelina
Klasa IIIi
  1. Chojnacki Bartosz
  2. Kończal Katarzyna
  3. Kornacka Kamila
  4. Lament Małgorzata
  5. Łaźniak Magdalena
  6. Marciniak Julian
  7. Marciniak Łukasz
  8. Marczyński Adam
  9. Michalska Sylwia
  10. Mrowiński Mateusz
  11. Naskręcki Łukasz
  12. Pawlak Paulina
  13. Pospieszyński Piotr
  14. Sobczak Szymon
  15. Urbańska Elżbieta
  16. Urbański Tomasz
  17. Zaleska Anna
  18. Cieślak Joanna
  19. Frankowska Paulina
  20. Gil Albert
  21. Grabowska Monika
  22. Kubiak Izabela
  23. Kwiecińska Anna
  24. Majerowicz Błażej
  25. Nowak Marlena
  26. Nurek Marlena
  27. Piasecki Michał
  28. Radaś Paulina
  29. Rosiak Agnieszka
  30. Sobczyk Justyna
  31. Tomalak Anna
  32. Tyszkowska Katarzyna
  33. Wojtaszczyk Agnieszka
f m